Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.06.2020 21:35
GTA 5 PS5 PlayStation 5
3338V

GTA 5 na PS5. Czy tak może wyglądać odświeżone wydanie? Gracze wierzą w realistyczną oprawę z 4K i 60 fps

GTA 5 na nową generację wywołuje mieszane uczucia. Wielu graczy nie może pogodzić się z decyzją Rockstar, ale kolejni zastanawiają się – jak może wyglądać next-genowe Grand Theft Auto 5? Nie brakuje głosów, według których otrzymamy jakość widzianą teraz na bardzo mocnych PC z wieloma modyfikacjami.

O GTA 5 na PS5 i Xboksa Series X powiedziano już wiele. Rockstar postanowił wykorzystać sytuację i zaprezentował Grand Theft Auto 5 już na trzeciej generacji (PS3/PS4/PS5 lub X360/XOne/XSX). Choć nie brakuje krytycznych głosów wśród graczy lub nawet Elon Musk postanowił wyśmiać deweloperów, to jednak część fanów zastanawia się – jak GTA 5 będzie wyglądać na next-genie?

Część sympatyków jest przekonana, że GTA 5 na PS5 i Xboksie Series X będzie działać w płynnych 60 klatkach na sekundę w rozdzielczości 4K, ale dodatkowo Rockstar ma zadbać o szereg ulepszeń, które są teraz widziany dzięki modyfikacjom.

Przykładem ma być poniższy materiał, który pokazuje rozgrywkę na ustawieniach Ultra z między innymi modem NaturalVision – już wcześniej pojawiało się wiele pochwał dla NV. Propozycja ma prezentować „realistyczną grafikę” i oferować „najpiękniejsze GTA 5”.

Źródło: https://www.psu.com/news/grand-theft-auto-5-4k-pc-video-gives-us-an-idea-of-how-itll-run-on-ps5/

Tagi: Grand Theft Auto V Rockstar Games Rockstar North