GTA 5 w najpiękniejszym wydaniu? Realistyczna prezentacja grafiki

News
12179V
GTA 5 w najpiękniejszym wydaniu? Realistyczna prezentacja grafiki
Wojciech Gruszczyk | 18.05.2020, 14:06

GTA 5 można właśnie wyrwać za darmo na Epic Games Store, więc na pewno nie brakuje graczy, którzy chcą odkrywać Los Santos i zatapiać się urokach wielkiego miasta Rockstar. Jeśli gracie na PC i możecie pozwolić sobie na włączenie modów, warto sprawdzić NaturalVision Evolved. Gra dzięki modyfikacji zyskała wyjątkowy charakter.

GTA 5 cieszy się ogromną popularnością, ale mimo to Epic Games postanowiło zaskoczyć graczy oferując produkcję za darmo. Tytuł zachęcił niektórych spryciarzy do wystawiania produkcji na Allegro, a nie brakuje nawet takich, którzy decydują się nabyć darmową pozycję.

Nie wszyscy mogą pozwolić sobie na instalację modyfikacji GTA 5, ale jeśli należycie do tego uprzywilejowanego grona, to możecie sprawdzić najnowszą wersję Natural Vision Evolved. Twórcy postanowili znacząco poprawić jakoś oprawy w wielkim świecie Rockstar i trzeba przyznać, że całość robi wielkie wrażenie.

Natural Vision Evolved oferuje wiele wizualnych ulepszeń. Autorzy zajęli się między innymi dopracowaniem efektów pogodowych, oświetlenia, kolorów otoczenia czy też nawet zajęli się upiększeniem modelów budynków.

Należy oczywiście zaznaczyć, że GTA 5 Natural Vision Evolved znajduje się w programie Wczesnego Dostępu i najnowszą wersję mogą pobrać wyłącznie Patroni.

Źródło: https://wccftech.com/grand-theft-auto-v-naturalvision-evolved/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych