Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.06.2020 21:24
Cyberpunk 2077 dubbing
2179V

Cyberpunk 2077 z polskim dubbingiem. Jak brzmi nowa gra CD Projekt RED?

Nie wszyscy są zwolennikami rodzimych głosów w wielkich grach, ale Cyberpunk 2077 otrzyma pełną lokalizację i już dzisiaj możemy sprawdzić, jak brzmią bohaterowie. Najnowszy zwiastun został upiększony przez polskich aktorów.

Nie brakuje dzisiaj dobrych informacji o Cyberpunku 2077. Poznaliście już nasze wrażenia, zobaczyliście gameplay, zerknęliście na informacje o serialu oraz przeczytaliście szczegóły wsparcia ray tracingu? No to możemy mówić o kolejnym temacie.

CD Projekt RED już wcześniej zapowiedział, że zamierza zadbać o polską lokalizację Cyberpunka 2077, a Roger miał nawet okazję podzielić się swoimi wrażeniami z dubbingu. W głównego bohatera wcielą się Kamil Kula („Przyjaciółki”, „O mnie się nie martw”, „W rytmie serca”, „Hotel 52”) lub Lidia Sadowa („Na wspólnej”, „Ranczo”, „Szpilki na Giewoncie”), a Michał Żebrowski zaprezentuje się jako Johnny Silverhand (oryginalna rola Keanu Reavesa).

Jak jednak brzmi Cyberpunk 2077? Sprawdźcie najnowszy zwiastun, który został odpicowany przez rodzime głosy. Akurat gry CD Projektu RED smakują dobrze nawet za piątym razem, więc nawet jeśli nie za pierwszym podejściem, to rozpracowując grę, zawsze będzie można sprawdzić, jak wypadli polscy aktorzy.

Źródło: YouTube.com

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077