Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.06.2020 19:23
Stranger Things 3: The Game i AER Memories of Old
539V

Stranger Things 3: The Game i AER Memories of Old za darmo. Nowe gry od Epic Games

Epic Games zaprasza graczy na pobieranie nowych produkcji. Dzisiaj możemy ściągnąć za darmo Stranger Things 3: The Game i AER Memories of Old, a następne dwie gry zostaną udostępnione już na początku przyszłego miesiąca. Poznajcie szczegóły promocji.

Epic Games zaprasza wszystkich graczy na kolejną promocję. Firma ostatnio potwierdziła fantastyczne wyniki i to właśnie rozdawanie produkcji jest jedną ze strategii, dzięki której gracze coraz chętniej spędzają wolny czas na serwerach platformy.

Stranger Things 3: The Game – pobierz za darmo

AER Memories of Old – pobierz za darmo

Dzisiaj możemy pobrać dwie pozycje za darmo i Stranger Things 3: The Game powinno zainteresować wielu graczy, bo choć serial Netflixa ma wielu fanów (sprawdźcie naszą recenzję), to jednak korporacja wciąż ma problem z zaprezentowaniem wysokobudżetowych i mocnych gier. Tytuł w tym uniwersum od początku wyglądał ciekawie, jednak w swoim czasie sympatycy serii narzekali na wysoką cenę przygody. Teraz możemy poznać całą opowieść za darmo.

Natomiast AER Memories of Old pozwoli śmiałkom przeistoczyć się w ptaka i zwiedzać wyspy. Deweloperzy ze studia Forgotten Key zaproponowali rozgrywkę, w trakcie której będziemy zwiedzać zaginione starożytne ruiny i w tym wypadku „każdy krok przybliży graczy do końca świata”.

Stranger Things 3: The Game i AER Memories of Old są dostępne za darmo do 2 lipca, a następnie pobierzecie Conan Exiles oraz Hue.

Źródło: https://www.epicgames.com/store/pl/free-games

Tagi: AER Memories of Old Epic Games promocja Stranger Things 3: The Game