Stranger Things 3: The Game

Stranger Things 3: The Game

6,1
7 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC 7.0
PS4 6.0
XONE 5.8
Mobile 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
BonusXP
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
04.07.2019
Europa:
04.07.2019
Polska:
04.07.2019
Producent:
BonusXP
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
04.07.2019
Europa:
04.07.2019
Polska:
04.07.2019

Stranger Things 3: The Game - opis gry

Stranger Things 3: The Game to gra action-adventure wyprodukowana i wydana przez studio BonusXP. Tytuł ukazał się na komputerach, konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch oraz urządzeniach przenośnych. Gra powstała na podstawie popularnego serialu telewizyjnego emitowanego na platformie Netflix.

Jeśli chodzi o fabułę, produkcja studia BonusXP to adaptacja trzeciego sezonu “Stranger Things” w stosunku niemalże 1:1, choć jednocześnie gra została zaprojektowana tak, aby zagrać z nią z powodzeniem mogły osoby, które wcześniej nie zetknęły się z serialem (mimo to znajomość wątków znacząco ułatwia wdrożenie). Z drugiej strony do gry dodano też nieco dodatkowej i niedostępnej gdzie indziej (fabularnej) zawartości.

Dalsza część tekstu pod wideo

W grze mamy możliwość wcielania się w bohaterów znanych z serialu, jak Will, Mike, Lucas, Elven czy Max. Początkowo nasz wybór jest w tym zakresie ograniczony, ale wraz z postępami odblokowujemy więcej postaci. Nasi podopieczni posiadają różne umiejętności, dzięki czemu mogą np. otworzyć dostęp do zupełnie nowych i niedostępnych wcześniej miejscówek. Dla przykładu Dustin posiada zdolności hakerskie, które pozwalają otwierać zamknięte drzwi, z kolei Erica jest w stanie przeciskać się przez ciasne przejścia. Eksplorując otoczenie zdobywamy natomiast pieniądze i loot, który pozwala konstruować lepszy sprzęt, a co z tym idzie - zwiększać nasz potencjał bojowy.

Gra posiada strukturę questową. W trakcie rozgrywki wykonujemy zadania zarówno fabularne, jak i opcjonalne. W ich trakcie mamy do czynienia z rozmaitymi wyzwaniami, np. eliminowaniem przeciwników lub rozwiązywaniem łamigłówek. Od czasu do czasu ścieramy się również z bossami wymagającymi zastosowania przemyślanej, skutecznej strategii. 

Co warto dodać, gra posiada tryb dla dwóch graczy (kooperacja).

Wideo - Stranger Things 3: The Game

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper