Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 25.06.2020 12:39
Stellaris: Console Edition z dodatkami. Twórcy zaprezentowali zwiastuny
562V

Stellaris: Console Edition z dodatkami. Twórcy zaprezentowali zwiastuny

Stellaris: Console Edition otrzymało nowe dodatki - Apocalypse i Humanoid Species Expansion Pack. Twórcy zaprezentowali nowości na zwiastunach.

Stellaris to ceniona strategia, która ma już ponad 4 lata, ale na konsolach jest dopiero od roku. Dzisiaj zadebiutowały dwa nowe rozszerzenia. Apocalypse to jeden z największych dodatków jakie pojawiły się na rzecz gry.

Rozszerzenie „Apocalypse” – jeden z największych dodatków w historii gry Stellaris, który odmienia przebieg konfliktów wojennych za sprawą broni-planetobójcy „Kolosa”, okrętów kosmicznych „Tytan” i orbitalnej infrastruktury obronnej. Jakby tego było mało, są jeszcze maruderzy – kosmiczni piraci, którzy za odpowiednią cenę wesprą cię w walce lub ruszą przeciw tobie.

Zwiastun dodatku możecie sprawdzić poniżej.

Drugie rozszerzenie to Humanoids Expansion Pack. Jak sama nazwa wskazuje skupia się na nowościach dotyczących jednostek, w tym przypadku humanoidalnych.

Pakiet Stellaris: Humanoids Species Pack wzbogaca uniwersum Stellaris o nowe opcje kosmetyczne, które są nieco bliższe graczom – a przynajmniej bliższe ich macierzystej galaktyce, dając im zarazem więcej możliwości wyboru. Mowa m.in. o portretach, muzyce i klasie statku dla humanoidów.

Do tego rozszerzenia twórcy również udostępnili zwiastun, który sprawdzicie poniżej.

 

Źródło: https://www.youtube.com/channel/UC1JOnWZrVWKzX3UMdpnvuMg

Tagi: Paradox Development Paradox Interactive (PC) PS4) Stellaris Tantalus Media (XONE