Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.06.2020 18:59
PlayStation Sony Logo
2747V

PlayStation Bug Bounty ujawnione. Sony zapłaci nawet 190 tysięcy zł za znalezienie błędów w PS4

Sony ujawniło program PlayStation Bug Bounty, który ma pomóc w znalezieniu błędów w PlayStation 4 i PlayStation Network. Gracze mogą zgarnąć nawet 50 tysięcy dolarów za wyłapanie kluczowych bugów z PS4.

Japoński producent właśnie ogłosił PlayStation Bug Bounty. Jest to publiczny program, który ma za zadanie pomóc w zabezpieczeniach produktów Sony . Korporacja podkreśla, że „bezpieczeństwo produktów jest fundamentalną częścią tworzenia niesamowitych doświadczeń”.

Sony postanowiło zapewnić graczom wypłaty za wyłapanie różnych błędów na PlayStation 4 i PlayStation Network. Program posiada nagrody różnego stopnia, a za znalezienie kluczowych bugów w PS4 otrzymacie nawet 50 tysięcy dolarów.

Dotychczas Sony prowadziło podobną propozycją dla zamkniętej grupy uczestników, ale firma zdaje sobie sprawę, że niezwykle istotne jest zwiększenie zabezpieczeń i chce zachęcić społeczność PlayStation do pomocy.

Wszystkie szczegóły PlayStation Bug Bounty znajdziecie na stronie Hackerone.com. Jesteście ciekawi kolejnych tematów związanych z PlayStation 4? Sprawdźcie nową promocję na PlayStation Store i zerknijcie na ciekawy materiał.

Źródło: https://blog.playstation.com/2020/06/24/announcing-the-playstation-bug-bounty-program/

Tagi: playstation 4 PlayStation Bug Bounty ps4 Sony