Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.06.2020 18:20
gry PS4 zestawienie
1360V

Hity z PS4 na świetnym montażu. Gracz uchwycił perełki Sony na materiale

Na aktualnej generacji Sony zapewniło kilka bardzo mocnych tytułów. Jeden z graczy postanowił połączyć najważniejsze propozycje japońskiej korporacji i zaproponował bardzo ciekawy montaż. Zobaczcie interesujące zestawienie.

Czy można połączyć Uncharted 4: Kres złodzieja, Spider-Mana, The Last of Us Part II, God of War, Bloodborne oraz Horizon Zero Dawn? Choć mówimy tutaj o bardzo zróżnicowanych grach, okazuje się, że można zestawić te tytuły i zrobić z nich bardzo przyjemny dla oka montaż. Żałuję jedynie, że projekt jest tak krótki.

Użytkownik Twittera o pseudonimie Much postanowił zestawić najważniejsze pozycje Sony z aktualnej generacji i zrobić ciekawą kompozycję, która jest w zasadzie esencją propozycji oferowanych przez markę PlayStation. Sony zaproponowało graczom PS4 mnóstwo świetnych gier dostępnych wyłącznie na japońskiej platformie i w zasadzie dla każdego z prezentowanych tytułów warto posiadać w domu PlayStation 4.

Sony nie zamierza zmieniać taktyki na nowej generacji i już na pierwszym pokazie PS5 poznaliśmy kilka ciekawych i ekskluzywnych gier. Korporacja podkreśliła, że na PlayStation 5 jeszcze bardziej skupi się na tytułach stworzonych na wyłączność.

Źródło: Twitter: Much118x

Tagi: gry ekskluzywne gry na wyłączność playstation 4 ps4 Sony