Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.06.2020 15:47
Cyberpunk 2077 Cyfrowe Gadżety
2240V

Cyberpunk 2077 rozdaje cyfrowe gadżety. Promocja na wielką paczkę od CD Projekt RED

CD Projekt RED zaprosił graczy na pokaz Cyberpunka 2077, ale deweloperzy z Polski chcą mieć pewność, że w odpowiedni sposób przygotujemy się na to wydarzenie. Studio zaprasza do pobrania „cyfrowych gadżetów”, dzięki którym będziemy gotowi na eksplorację Night City.

Już jutro odbędzie się pokaz Night City Wire oraz poznacie nasze wrażenia z gry, ale CD Projekt RED oferuje właśnie „cyfrowe gadżety”, które każdy gracz może odebrać na GOG-u. Jak podkreśla studio jest to: „specjalny prezent dla tych, którzy czekają na premierę Cyberpunk 2077 oraz dla tych, którzy chcą lepiej poznać niezwykłe uniwersum gry”.

Pakiet zajmuje dokładnie 4GB i oferuje wszystkie oficjalne, cyfrowe gadżety z gry udostępnione do tej pory przez studio CD PROJEKT RED, jak również mnóstwo nowej zawartości:

Odpicuj swój salon, pulpit, a nawet komórkę, dzięki plakatom do druku, cyfrowym tapetom oraz grafice ze steelbooka.

Dowiedz się więcej o mrocznym świecie przyszłości dzięki grafikom koncepcyjnym, renderom postaci oraz projektom broni.

Sprawdź nowe plakaty reklamowe z gry i grafiki koncepcyjne.

Jest to na pewno ciekawa opcja dla graczy, którzy faktycznie lubią wczuć się w klimat i zadbać o przykładowo odświeżenie wyglądu monitora... Choć pewnie niektórzy zdecydują się nawet na wydrukowanie plakatów. CD Projekt RED podkreśla, że oferta jest limitowana czasowo, więc lepiej nie odkładajcie przyjemności na później. Promocja trwa do 4 lipca, godziny 19:00.

Źródło: Informacja prasowa: GOG

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077