Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.06.2020 15:19
Cyberpunk 2077
5041V

Cyberpunk 2077 Night City Wire w szczegółach. CD Projekt RED zaprasza na konkretną prezentację

CD Projekt RED zapowiedział prezentację Cyberpunka 2077. Polacy chcą mieć pewność, że gracze będą gotowi na atrakcje, więc otrzymaliśmy konkretne informacje dotyczące wydarzenia. Szykuje się gruby, pierwszy odcinek Night City Wire.

Dziennikarze z całego świata mają okazje właśnie sprawdzać Cyberpunka 2077. Nasze wrażenia z gry przeczytacie już jutro – Roger pokazał kilka ładnych fotek z siedziby CD Projekt RED oraz stanowiska przygotowane przez Polaków.

Możecie mieć pewność, że czwartek będzie naprawdę bogaty w treści przygotowane przez CD Projekt RED, ponieważ już o godzinie 18:00 odbędzie się pierwszy odcinek Night City Wire, podczas którego zobaczymy nowy gameplay oraz zwiastun z Cyberpunka 2077. Twórcy zapewnią 25-minutowe show.

Jak wiadomo Cyberpunk 2077 zadebiutuje dopiero w listopadzie, ale CD Projekt RED podkreślił, że zakończył już główne prace nad grą, a dodatkowe miesiące pozwolą wyeliminować z tytułu wszystkie błędy. Deweloperzy zdają sobie sprawę, że mają tylko jedną szansę na podbicie serc fanów, więc muszą zaoferować nie tylko gigantyczną grę, ale również dopracowaną rozgrywkę.

Źródło: Twitter: CyberpunkGame

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077