Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.06.2020 20:08
Bloodstained: Curse of the Moon 2
723V

Bloodstained: Curse of the Moon 2 zapowiedziane. Twórcy pokazali zwiastun i rozgrywkę

Twórcy serii Bloodstained zaprezentowali kolejną produkcję dla fanów klasycznej Castlevanii. Bloodstained: Curse of the Moon 2 jest bezpośrednią kontynuacją i wielu gracze mogą zainteresować się propozycją. Sprawdźcie gameplay i zwiastun.

Bloodstained: Curse of the Moon 2 to jedna z najciekawszych gier prezentowanych podczas New Game+ Expo. Nie mogliśmy liczyć na wiele wyjątkowych zapowiedzi, ale kontynuacja może zainteresować wiernych fanów Castlevanii.

Koji Igarashi oraz Inti Creates postanowili rozwijać Bloodstained i Curse of the Moon 2 jest bezpośrednią kontynuacją, która jednak została ubrana w 8-bitowe szaty. Gracze w tym wypadku mogą liczyć na dwuwymiarową akcję, która została określona przez deweloperów jako „klasyczna estetyka połączona ze współczesną rozgrywką”.

Głównym bohaterem historii został Zangetsu, który zamierza dostać się do demonicznej twierdzy, a na swojej drodze będzie wybijał kolejnych przeciwników. Deweloperzy nie zrezygnowali z systemu sprzymierzeńców, ale teraz otrzymamy dostęp do nowych towarzyszy.

Bloodstained: Curse of the Moon 2 zmierza na PlayStation 4, Xboksa One, Nintendo Switcha i PC, ale aktualnie nie poznaliśmy ostatecznej daty premiery. Koji Igarashi potwierdził, że to nie koniec rozwoju wciąż młodego IP.

Źródło: YouTube.com + https://www.gematsu.com/2020/06/bloodstained-curse-of-the-moon-2-announced-for-ps4-xbox-one-switch-and-pc

Tagi: Bloodstained Bloodstained: Curse of the Moon 2 Bloodstained: Ritual of the Night Inti Creates