Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.06.2020 18:30
Tony z Tony Hawk's Pro Skater 1+2
1052V

Tony Hawk's Pro Skater 1+2 otrzyma demo. Activision zdradza szczegóły i pokazuje nowych skaterów

Sympatycy deski już wkrótce sprawdzą Tony Hawk's Pro Skater 1+2. Wydawca potwierdził szczegóły wersji demonstracyjnej, która będzie dostępna przed samą premierą gry. Poznajcie także skaterów, w których wcielimy się podczas rozgrywki.

Twórcy Tony Hawk's Pro Skater 1+2 już kilkukrotnie pokazywali materiały prezentujące skaterów dostępnych w tytule, ale dzisiaj otrzymaliśmy większe potwierdzenie. W grze znajdą się między innymi Nyjah Huston, Leo Baker, Leticia Bufoni, Aori Nishimura, Lizzie Armanto, Shane O’Neill, Riley Hawk oraz Tyshawn Jones. Sportowcy dołączają do oryginalnego składu zawodników w remasterze.

Michelle Bresaw, wiceprezes ds. Marketingu i Zarządzania Produktem w Activision, zapowiedział nowe postacie następującymi słowami:

„Współczesna deskorolka wywodzi się z pokolenia skaterów, którzy dorastali, grając w oryginalne gry z serii Tony Hawk’s Pro Skater. Światowej sławy profesjonalni zawodnicy, których dodajemy do remastera, podpatrzone w grze sztuczki i kombinacje przenieśli do prawdziwego życia. Jesteśmy dumni, że remaster będzie reprezentował współczesną kulturę skaterów, wraz ze zróżnicowanym zestawem zawodników, który spodoba się każdemu graczowi.”

Jak celnie dostrzega wydawca, choć część skaterów pojawiła się już w innych grach z serii, to jednak dopiero Tony Hawk's Pro Skater 1+2 pozwoli im wykonywać tricki w dwóch pierwszych grach serii. Gracze mogą także liczyć na spersonalizowane tricki zawodników.

Tony Hawk's Pro Skater 1+2 otrzyma demo, które będzie dostępny od 14 sierpnia 2020 roku. Gracze zgarną dostęp do fragmentu gry zamawiając tytuł z cyfrowych sklepów – premiera odbędzie się 4 września, więc otrzymacie trochę czasu na sprawdzenie propozycji.

Sprawdźcie również najnowszy tekst Rogera, w którym nasz naczelny zapowiada „renesans gier skaterskich”.

Źródło: Informacja prasowa: Kool Things

Tagi: Activision Tony Hawk's Pro Skater 1 2 Tony Hawk's Pro Skater 1+2 Vicarious Visions