Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.06.2020 20:40
Deadly Premonition 2
550V

Deadly Premonition 2 otrzymało niepokojący zwiastun. Twórcy w świetny sposób promują grę

Deadly Premonition 2 nie otrzymało dotychczas wielu rozbudowanych zwiastunów, ale najnowszy materiał zwraca uwagę na grę. Deweloperzy pokazują kilka scen z Le Carré, ale forma jest tym razem zaskakująco udana.

Premiera Deadly Premonition 2 zbliża się wielkimi krokami. Japończycy zapewnią historię już 10 lipca i po zaprezentowaniu szczegółów oraz nietypowym zwiastunie, przyszedł czas na nową prezentację. Twórcy tym razem skupiają się na mieścinie, ale tylko na początku widzimy sceny, których mogliśmy się spodziewać w takim materiale.

Następnie twórcy Deadly Premonition 2 zapowiadają historię, w której gracz zajmie się dochodzeniem w sprawie seryjnych morderstw. Twórcy zaprezentują wydarzenia z dwóch perspektyw, ponieważ gra to tak naprawdę kontynuacja oryginalnej historii, ale ze względu na możliwość poznania wspomnień byłego agenta FBI, akcja jest osadzona także przed wydarzeniami z Deadly Premonition. Będzie to na pewno ciekawy zabieg, który powinni docenić w szczególności fani oryginału.

Trzeba przyznać, że najnowszy zwiastun Deadly Premonition wygląda naprawdę dobrze i pewnie znajdzie się wielu graczy, którzy chętnie zapozna się z przedstawioną opowieścią.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise Rising Star Games Toybox