Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 14.06.2020 14:45
Deadly Premonition 2 z nowymi szczegółami. Screeny i opisy postaci
582V

Deadly Premonition 2 z nowymi szczegółami. Screeny i opisy postaci

Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise już w przyszłym miesiącu zadebiutuje na Nintendo Switch, a tymczasem możemy popatrzeć na nowe zrzuty ekranu i zapoznać się z postaciami.

W kwietniu tego roku twórcy udostępnili nowy zwiastun, który co prawda nie pokazał fragmentów gry, ale ujawnił datę premiery. Ta przypada na 10 lipca tego roku. Twórcą kontynuacji jest oczywiście zakręcony SWERY, co zostało odpowiednio podkreślone na zwiastunie.

Już za niecały miesiąc posiadacze Nintendo Switcha będą mogli sprawdzić kontynuację tego klasyka, ale zanim to nastąpi możemy przyjrzeć się nowym zrzutom ekranu ukazującym nie tylko głównego bohatera gry, ale również postacie poboczne. Ponadto, dzięki opisowi na oficjalnej stronie Nintendo, możemy zapoznać się z obsadą tej opowieści.

Poza jednym z głównych bohaterów (Francis York Morgan) zapoznamy się z Patricią Woods - która okaże się samozwańczą partnerką protagonisty w rozwiązywaniu kolejnych kryminalnych zagadek. Mimo młodego wieku cechuje ją wysoka elokwencja i odwaga. Do obsady dołączy też nieco wredna i nieokrzesana Aaliyah Davis (pełniąca rolę drugiej grywalnej postaci) - znająca się na rzeczy agentka FBI, która jest przekonana, że za jej obecną sprawą kryje się coś znacznie więcej, niż widać na pierwszy rzut oka. Ostatnią z zaprezentowanych postaci jest Simon Jones, którego współpracownicy z Federalnego Biura Śledczego określają Demonem. Mimo spokojnego obycia potrafi nieźle dopiec przesłuchiwanemu.

W opisie produkcji znalazły się też informacje o tym jak możemy spędzać wolny czas w grze. Możliwe będzie udanie się do kręgielni, nad rzekę żeby porzucać kamieniami, czy pojeździć na deskorolce. Wydarzenia opisane w nowej opowieści rozegrają się zarówno 9 przed jak i po wydarzeniach znanych z pierwszej części.

Jeśli chodzi o nowe zrzuty ekranu - te znajdziecie w galerii poniżej. W międzyczasie przypominamy, że pierwowzór skończył niedawno 10 lat, o czym pisaliśmy w tym miejscu. Zwiastun, który ujawnił nam datę premiery znajdziecie poniżej.

 

Źródło: https://www.resetera.com/threads/deadly-premonition-2-a-blessing-in-disguise-new-details-character-profiles-and-screenshots.227107/

Tagi: Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise Rising Star Games Toybox