Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.04.2020 15:12
Deadly Premonition 2 opening trailer
490V

Deadly Premonition 2 na nietypowym zwiastunie. Deweloperzy potwierdzają datę premiery

Twórcy Deadly Premonition 2 postanowili przypomnieć światu o swoim tytule i opublikowali nowy zwiastun. Materiał potwierdza datę premiery i przygotowuje graczy na kolejną zakręconą historię od japońskich deweloperów.

Deadly Premonition 2 zostało oficjalnie zapowiedziane we wrześniu ubiegłego roku, ale od czasu premiery nie otrzymaliśmy większych szczegółów dotyczących produkcji. Twórcy postanowili nawet uspokoić fanów i na początku roku potwierdzili, że gra wciąż powstaje.

Nie otrzymywaliśmy szczegółów, ale jak się okazuje, prace nad Deadly Premonition 2 znajdują się na dosłownie ostatniej prostej. Nintendo właśnie opublikowało zwiastun potwierdzający datę premiery. Przygoda zadebiutuje na rynku 10 lipca.

Najnowszy trailer nie pozwala spojrzeć na większą akcję. To zaskakująco spokojny opening potwierdzający, kto tak naprawdę jest zaangażowany w przygotowanie gry. Deweloperzy podkreślają swój wkład w projekt, a w tle wrzucają kilka zróżnicowanych animacji. Trzeba przyznać, że jest to dość nietypowa forma promocji pozycji, ale pewnie w najbliższych tygodniach ruszy konkretna kampania marketingowa, która przygotuje graczy na tytuł.

Twórcy zachęcają także do zapoznania się z pierwszą częścią, która jest aktualnie dostępna w promocji. Deadly Premonition jest dostępne za 60 zł (rabat 50%).

Źródło: YouTube.com

Tagi: Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise Rising Star Games Toybox