Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.06.2020 17:25
Crash Bandicoot 4
835V

Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas może trafić na inne platformy. Activision rozważa przeniesienie gry

Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas zmierza oficjalnie wyłącznie na dwie platformy, ale Activision może zapewnić grę na przynajmniej dwa kolejne urządzenia. Wydawca wypowiedział się o możliwym zaoferowaniu produkcji na następne sprzęty.

Podczas Summer of Game ujawniono Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas. Poznaliśmy pierwsze szczegóły, zobaczyliśmy nawet gameplay oraz porównanie, ale wielu graczy zastanawia się nad jednym – a co z pozostałymi platformami?

Produkcja zadebiutuje na rynku przed premierą nowej generacji, ale według ostatnich przecieków (na okładce z Xboksa One pojawiła się wzmianka o Xboksie Series X) możemy podejrzewać, że Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas trafi w pewnym momencie na next-geny. Jeśli nawet wydawca nie zdecyduje się na konkretną aktualizacje zapewniającą nowe funkcje, to po prostu gracze otrzymają możliwość skorzystania ze Wstecznej Kompatybilności.

Redakcja PCGamesN postanowiła jednak dopytać czy możemy liczyć na oficjalną zapowiedź nowych wydań i wydawca potwierdził, że „ocenia” możliwość zaproponowania gry na kolejne urządzenia.

Firma nie potwierdza wersji na PC i Nintendo Switcha, ale możemy mieć nadzieję, że wszyscy zainteresowani w swoim czasie zapoznają się z nową przygodą Crasha.

Źródło: https://gamingbolt.com/crash-bandicoot-4-its-about-time-is-being-evaluated-for-additional-platforms-activision

Tagi: Activision Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas Toys for Bob