Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.06.2020 14:00
PS5 DualSense
2502V

PS5 z mocnymi grami third-party? Sony może szykować się do pokazu kolejnych ekskluzywnych tytułów

Na kolejnym pokazie Sony podobno nie zabraknie mocnych gier przygotowanych wyłącznie na zlecenie japońskiego producenta. Sytuację przybliża dziennikarz Windows Central, który usłyszał o nowych tytułach zmierzających ekskluzywnie na PS5.

Na The Future of Gaming otrzymaliśmy zapowiedź wielu gier, ale to nie koniec atrakcji szykowanych przez Sony. Japoński gigant już teraz zapewnił kilka ekskluzywnych produkcji, jednak według najnowszych informacji – kolejne zapowiedzi nadciągają.

W najnowszym podcaście „The Xbox Two” pojawił się JezCorden z Windows Central, który często posiada zakulisowe informacje o Xboksie Series X. Teraz jednak dziennikarz postanowił podzielić się szczegółami dotyczącymi PS5 – jego zdaniem Sony zagwarantowało sobie kolejne gry ekskluzywne od deweloperów third-party i produkcje zostaną ujawnione w sierpniu. Japończycy według informacji JezCordena zainwestowali pieniądze w pozycje.

Po opublikowaniu jego słów na forum Resetera dziennikarz podkreślił, że nie ma dokładnych danych, a swoje założenia opiera na spekulacjach, jednak jak celnie zauważyli gracze: na materiale dokładnie wypowiada o ekskluzywności (możecie to usłyszeć poniżej). Na jego wiadomość odpowiedział nawet prowadzący The Xbox Two, który również podkreślił, że słyszał o tym, że Sony zainwestowało pieniądze w gry third-party.

Nie będzie raczej dla nikogo zaskoczeniem, gdy Sony w końcu zapowie wspomniany w wielu plotkach Silent Hill. Gra ma być rozwijana przez japoński oddział PlayStation, więc w tym wypadku na pewno będziemy mówić o pełnej wyłączności... Choć marka tak naprawdę wciąż należy do Konami.

Co dalej? Możecie zgadywać w komentarzach, chętnie spojrzę na Wasze oczekiwania. Pamiętajcie – mówimy o zewnętrznych IP.

Źródło: https://www.resetera.com/threads/according-to-jez-corden-sony-has-secured-some-big-third-party-exclusives-that-will-be-announced-in-august.232708/

Tagi: playstation 5 ps5 sony