Iza Łęcka Iza Łęcka 22.06.2020 12:49
Resident Evil 8 Village
909V

Resident Evil 8 może otrzymać pełne wsparcie PlayStation VR

Resident Evil 8 zadebiutuje już wyłącznie na nowej generacji, jednak produkcja może okazać się jedną z niespodzianek dla fanów wirtualnej rzeczywistości. Prawdopodobnie Capcom po raz kolejny zadba o pełne wsparcie dla PlayStation VR.

Resident Evil Village zmierza już wyłącznie na nową generację, jednak gra może zapewnić inny wymiar wrażeń, podobnie jak Resident Evil 7. Ostatnio informowaliśmy o enigmatycznym Easter Eggu znalezionym w tytule z 2017 roku, a teraz gracze dotarli do kolejnych interesujących szczegółów.

AestheticGamer, który jako pierwszy ujawnił szczegóły dotyczące Resident Evil 8, potwierdził kilka dni temu, że pomimo pewnych problemów najnowszego zwiastuna, tytuł powinien działać w płynnych 60 klatkach na sekundę, gdyż deweloperzy planują opracowanie wsparcia dla VR.

Świadkami analogicznej sytuacji byliśmy w przypadku Resident Evil 7, które można ukończyć korzystając z gogli Sony. Jak wiadomo, PlayStation 5 otrzyma możliwość podłączenia znanych zestawów PlayStation VR, jednak jak dotąd Japończycy nie pokusili się o ogłoszenie nowych gier, które pozwolą zanurzać się w wirtualnej rzeczywistości.

Jeśli wiadomość zostanie potwierdzona, gigant branży może ponownie promować PlayStation VR poprzez grę Capcomu.

Źródło: https://playfront.de/resident-evil-8-offenbar-wieder-mit-vollstandigem-psvr-support/

Tagi: Capcom Resident Evil 8 Resident Evil Village