Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.06.2020 14:35
Resident Evil Village
3356V

Resident Evil Village w Resident Evil 7. Gracz natrafił na świetny Easter Egg

Capcom uwielbia bawić się z graczami podrzucając im różnorodne Easter Eggi. W Resident Evil 7 możecie natrafić na malunek kobiety, która pojawia się w najnowszym zwiastunie Resident Evil Village. Takie smaczki pokazują ciekawą relację projektów.

Resident Evil Village został zaprezentowany na The Future of Gaming i dotychczas otrzymaliśmy kilka screenów oraz jeden zwiastun. Capcom dopiero rozpocznie konkretną kampanię marketingową gry, ale możemy oczekiwać, że producent przynajmniej kilkukrotnie wspomni o Resident Evil 7.

Gracz o pseudonimie Joshua Craig ma właśnie okazję ogrywać Resident Evil 7 i podczas fragmentu „Happy Birthday” natrafił na malunek kobiety, która pojawia się we fragmencie zwiastuna Resident Evil Village.

Nie jest to na pewno przypadek, jednak aktualnie nie możemy mieć pewności, że tajemnicza kobieta odegra znaczącą rolę w całej historii. Deweloperzy od czasu do czasu lubią rzucić podobnym Easter Eggiem, który nie musi zostać specjalnie rozbudowany w ostatecznej wersji gry. Mimo wszystko jest to ciekawy przykład, jak można połączyć oba projekty.

Resident Evil Village powstaje od lat, ale produkcja zadebiutuje wyłącznie na PlayStation 5, Xboksa Series X oraz PC. Twórcy zrezygnowali z wersji na aktualną generację.

Źródło: Twitter: JoshTCraig

Tagi: Capcom Resident Evil 7 Resident Evil 8 Resident Evil Village