Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 20.06.2020 10:45
Ratchet & Clank: Rift Apart nowe swiaty
1010V

Ratchet & Clank: Rift Apart pozwoli zwiedzać alternatywne wersje znanych lokacji

Twórcy z Insomniac Games postanowili podzielić się ciekawą informacją, związaną ze swoim nadchodzącym projektem, będącym kontynuacją przygód dwóch maskotek Sony. 

Ratchet & Clank: Rift Apart to jedna z głośniejszych zapowiedzi niedawnego PS5 The Future of GamingSzykuje się, bez dwóch zdań, bardzo ekscytujący powrót znanej marki i prawdopodobnie gra, która będzie stanowiła swoistą wizytówkę Insomniac Games na początku istnienia kolejnej generacji konsol od Sony. 

Jest tak ze względu na wykorzystywanie choćby szybkich dysków SSD, które pozwalają niekiedy całkowicie wyeliminować czas ładowania. Doskonale widzieliśmy to na materiałach z gry, które pokazywała Ratcheta przeskakującego między światami, jak na pstryknięcie palcami. Robiło to ogromne wrażenie i prezentowało potencjał projektu

Insomniac Games przekazało niedawno, na swoim Twitterze, że Ratchet & Clank: Rift Apart dadzą możliwość zwiedzania nowych planet, ale nie zabraknie także tych starych, choć w nieco odświeżonej formule. Jak sami napisali, pojawią się "alternatywne wersje starszych, które zdążyliśmy polubić". Brzmi to bardzo dobrze i bez dwóch zdań trafi do fanów, którzy są z serią od dawna. 

Źródło: https://gamingbolt.com/ratchet-and-clank-rift-apart-will-feature-new-planets-and-alternate-versions-of-older-ones

Tagi: Insomniac Games Ratchet & Clank: Rift Apart Sony Interactive Entertainment