Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.06.2020 00:14
Ratchet & Clank Insomniac Games
3804V

Ratchet & Clank Rift Apart na PS5! Produkcja wygląda cudownie

Insomniac Games od lat pracuje nad tajnym tytułem. Nie brakowało plotek, że gra trafi jeszcze na PS4, ale dzisiaj możemy potwierdzić zupełnie nową część serii Ratchet & Clank, która zmierza na nową generację. Produkcja będzie dostępna na PS5.

Plotki o powrocie marki Ratchet & Clank pojawiają się od miesięcy. Colin Moriarty (były redaktor IGN) jako pierwszy wspomniał o tajnej grze Insomniac Games. Początkowo produkcja była określona jako „tajny tytuł na PS4”, ale najwidoczniej Sony zdecydowało się w odpowiednim momencie przerzucić pozycję na next-gena. Teraz Ratchet pokaże swoje giwery już na PlayStation 5.

Ratchet & Clank Rift Apart na PS5!

Liczyliście na mały zwiastun? Sony nie bawi się w półśrodki. Na pokazie Sony zobaczyliśmy wyjątkowo efektowny i dynamiczny gameplay, podczas którego Ratchet przeżywa małą przygodę i podróżuje pomiędzy wymiarami oraz światami.

Insomniac Games podkreśla, że Ratchet & Clank Rift Apart został od podstaw stworzony dla PlayStation 5. Po krótkim materiale spojrzeliśmy na czysty gameplay, na którym ulubieniec PlayStation przedziera się przez kilka lokacji, ponownie korzysta ze swojego klucza i ma okazję przedzierać się pomiędzy wymiarami.

Rozgrywka jest niezwykle dynamiczna, efektowna i wygląda po prostu kapitalnie! Każda zmiana lokacji następuje natychmiast – tutaj nie ma mowy o ekranach wczytywania.

Tagi: Insomniac Games playstation 5 PS5 ratchet & clank sony