Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.06.2020 22:30
crash 4
1735V

Crash Bandicoot 4: It’s About Time nadciąga. Twórcy zapraszają na pokaz

Bez wielkiej niespodzianki. Toys For Bob zaprasza graczy na pokaz tajemniczej gry, którą okaże się Crash Bandicoot 4: It’s About Time. Tak jak wcześniej zapowiadaliśmy, wydarzenie odbędzie się na początku przyszłego tygodnia.

Toys For Bob nie może liczyć, że zaskoczy graczy prezentując swoją nową produkcję. Wczoraj wspominałem o tajemniczej paczce od Activision, która zwiastowała pokaz nowego tytułu, a już z samego rana wyciekła okładka i informacje o Crash Bandicoot 4: It’s About Time.

Twórcy widząc sytuację postanowili zaprosić graczy na ujawnienie swojej nowej pozycji. Wydarzenie odbędzie się w poniedziałek, co w zasadzie potwierdziłem już wczoraj, ponieważ właśnie na ten dzień zapowiedziano prezentację „dużego ogłoszenia AAA” podczas Summer Game Fest. W trakcie wydarzenia mamy zobaczyć nie tylko zwiastun, ale nawet spojrzeć na fragment rozgrywki.

Crash Bandicoot 4: It’s About Time zostanie przedstawiony publice w najbliższy poniedziałek o 17:00. Pełną prezentację zobaczycie na naszej stronie.

Źródło: Twitter: ToysForBob, dzięki Żbiku!

Tagi: Crash 4 Crash Bandicoot 4 Crash Bandicoot 4: It’s About Time Toys for Bob