Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.06.2020 18:36
Crash Bandicoot
1612V

Nowy Crash Bandicoot zostanie wkrótce zaprezentowany. IGN otrzymał „tajemnicze puzzle”

Nowy Crash Bandicoot nadciąga. Od miesięcy pojawiają się przecieki, a redakcja IGN otrzymała tajemnicze puzzle. Dziennikarze nie mogą jeszcze przedstawić szczegółów, ale możemy mieć pewność: nowy Crash zostanie zaprezentowany w przeciągu kilku najbliższych dni.

Activision ponownie wykorzystuje redakcje IGN, by przygotować graczy na nadejście nowej produkcji z serii Crash Bandicoot. Wydawca przed zapowiedzią Spyro Reignited Trilogy wysłał do dziennikarzy fioletowe jajo, przed pokazem Crash Team Racing Nitro Fueled zaprezentował kostki do samochodu, a teraz... Dziennikarze otrzymali „tajemnicze puzzle”.

W międzyczasie Summer Game Fest potwierdził, że w najbliższy poniedziałek pokaże „specjalną prezentację gry”. To na pewno nie jest przypadek i pozostaje teraz tylko czekać na pełną zapowiedź tytułu.

Wiele na to wskazuje, że już w najbliższy poniedziałek zobaczymy nową część serii Crash Bandicoot. O tytule informowaliśmy wielokrotnie (kostka, przecieki), więc na szczęście Activision jest gotowe, by pokazać grę szerokiej publice.

Na początku przyszłego tygodnia zobaczymy przynajmniej zwiastun, który przygotuje nas na premierę. Według wcześniejszych przecieków – tytuł ma trafić na rynek jeszcze w tym roku, więc deweloperzy mogą zdecydować się na większy pokaz.

Źródło: Youtube + Twitter

Tagi: Activision Crash Crash Bandicoot