Iza Łęcka Iza Łęcka 19.06.2020 07:00
Crash Bandicoot 4: It’s About Time
4322V

Crash Bandicoot 4: It’s About Time wyciekł na Tajwanie. Zobaczcie okładkę gry

Nie będzie wielkiej niespodzianki Activision. W najbliższy poniedziałek zostanie zaprezentowany Crash Bandicoot 4: It’s About Time, którego okładka pojawiła się w tajwańskim odpowiedniku PEGI. Za nową produkcję odpowiada Toys for Bob.

Wczoraj wspominaliśmy o tajemniczych puzzlach, tymczasem już dzisiaj The Taiwan Digital Game Rating Committee dodało do swojego katalogu grę zatytułowaną „Crash Bandicoot 4: It’s About Time”. Produkcja zmierza na PlayStation 4 i Xboksa One, a studiem odpowiedzialnym za tytuł jest Toys for Bob, czyli deweloperzy Spyro Reignited Trilogy.

Zaprezentowana okładka potwierdza wszystkie krążące w Sieci plotki, które mogą ucieszyć wielu graczy: Activision po odświeżeniu trylogii oraz wyścigów zdecydowało się na pełnoprawną kontynuację. Na grafice widzimy cztery maski, a jedną z nich możecie skojarzyć z reklamy „It's Time to Play” Sony.

Pierwsze szczegóły Crash Bandicoot 4: It’s About Time

Tajwańczycy przedstawili również wstępne dotyczące fabuły – Crash podczas eksploracji jaskini natrafi na nową maskę Lani-Loli, która jest jedną z „Masek Kwantowych” i najwyraźniej zna Aku-Aku. Nowe maski i „Szczeliny Kwantowe” zmuszą bohatera do nowej misji: Crash będzie przechodził do innych czasów i wymiarów, by powstrzymać tego, kto jest odpowiedzialny za szczeliny.

Okładka przedstawia również istotny szczegół: Microsoft zapewnia o Wstecznej Kompatybilności. Na okładce łatwo można dostrzec nazwy konsol „Xbox One” i „Xbox Series X”, a poniżej pojawia się wzmianka o możliwości włączenia gier aktualnej generacji na next-genie.

Crash Bandicoot 4: It’s About Time zostanie zaprezentowany w poniedziałek. Najpewniej Activision udostępni zwiastun gry, a może wskaże również konkretną datę premiery? Pozostaje nam poczekać jeszcze trzy dni.

Crash 4 okładka

Źródło: https://www.gematsu.com/2020/06/crash-bandicoot-4-its-about-time-rated-for-ps4-xbox-one-in-taiwan

Tagi: Activision Crash 4 Crash Bandicoot 4 Crash Bandicoot 4: It’s About Time Toys for Bob