Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.06.2020 19:20
Final Fantasy VII Remake Part 2
1418V

Final Fantasy VII Remake Part 2 nie może czekać. Aktorzy już nagrywają sesje motion capture

Final Fantasy VII Remake zapewnił graczom wiele radości, ale Square Enix wciąż nie zapewniło fanom pełnej historii. Japończycy pracują nad kontynuacją, a najnowsze informacje sugerują, że aktorzy wrócili już na plan, by nagrywać nowe ujęcia do produkcji.

W 2020 roku nie brakowało świetnych produkcji, a jednym z mocnych tytułów, którym warto się zainteresować jest Final Fantasy VII Remake. Pozycja Square Enix to pełne odświeżenie znanej historii, ale Japończycy nie zdecydowali się na zamknięcie historii w jednej części i wciąż czekamy na pozytywne informacje dotyczące kontynuacji.

W kwietniu producent Yoshinori Kitase potwierdził rozwijanie Final Fantasy VII Remake Part 2, ale dotychczas nie otrzymaliśmy większych konkretów. Te przychodzą z niespodziewanego źródła: Haruka Shibai i Katsuyuki Yamasaki potwierdzili, że ponownie mają okazję wspólnie pracować. Aktorzy wcielają się w Tifę oraz Clouda, więc najwidoczniej rozpoczęły się już kolejne sesje motion capture, podczas których zespół nagra nowe animacje. Duet potwierdził, że jest pod wrażeniem, jak dobrze udało się rozwiązać niektóre elementy związane z pandemią.

Wiadomość jest na pewno istotna, bo możemy mieć nadzieję, że faktycznie prace nad Final Fantasy VII Remake Part 2 trwają, a w niedalekiej przyszłości otrzymamy szczegóły dotyczące premiery nowej części. Nie możemy liczyć, że historia zadebiutuje w najbliższym czasie, ale projektowanie pozycji ma tym razem trwać znacznie krócej.

Musimy też pamiętać o ewentualnym porcie Final Fantasy VII Remake na PC – aktualnie Square Enix nie wspomina o nowej odsłonie. 

Tagi: Final Fantasy VII Remake Square Enix