Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.04.2020 17:59
Final Fantasy VII Remake Cloud
2019V

Final Fantasy VII Remake Part 2 już powstaje. Producent potwierdza rozpoczęcie prac

Square Enix latami opracowywało Final Fantasy VII Remake, ale jak wiadomo deweloperzy nie zakończyli historii znanych bohaterów. Studio rozpoczęło już nawet opracowywanie nowej części, ale niestety przynajmniej aktualnie deweloperzy nie zdradzają szczegółów dotyczących premiery.

Final Fantasy VII Remake trafił na rynek z przytupem osiągając bardzo dobry wynik, jednak część graczy wciąż czeka na szczegóły dotyczące rozwoju kolejnych odsłon serii. Twórcy wciąż ostatecznie nie potwierdzili, na ile części została podzielona historia, ale możecie mieć pewność, że Final Fantasy VII Remake Part 2 już powstaje.

Yoshinori Kitase podczas rozmowy z Entertainment Weekly potwierdził, że „prace nad następną grą w projekcie remake'u już trwają”. Możemy teraz liczyć na konkretniejsze szczegóły dotyczące rozwoju całej „serii”, która w zasadzie narodzi się z samego Final Fantasy VII.

Square Enix wpadło na ciekawy pomysł, ponieważ firma chce rozwinąć opowieść rozbudowując wiele wątków – więcej szczegółów na ten temat znajdziecie w naszej recenzji.

Final Fantasy VII Remake zostało oficjalnie zapowiedziane w 2015 roku i choć teraz deweloperzy posiadają technologię, dzięki której mają szybciej opracowywać nowe odsłony, to nie możemy zapomnieć o kilku problemach – w końcu wciąż trwa pandemia, deweloperzy rozwijają gry ze swoich domów, a już wkrótce na rynku zadebiutuje nowa generacja, więc Square Enix będzie w pewnym momencie musiało „przeskoczyć” na next-geny.

Tagi: Final Fantasy VII Remake Final Fantasy VII Remake 2 Final Fantasy VII Remake Part 2 Square Enix