Iza Łęcka Iza Łęcka 19.06.2020 09:58
Cyberpunk 2077 Multiplayer
1516V

Cyberpunk 2077 otrzyma tryb sieciowy jeszcze później. Premiera dodatków również została opóźniona

CD Projekt RED skupia się na pozbyciu się wszelkich błędów z Cyberpunka 2077, co automatycznie opóźni premierę wszystkich dodatkowych treści opracowywanych przez polskie studio. Gracze będą musieli uzbroić się w cierpliwość w oczekiwaniu między innymi na tryb sieciowy.

CD Projekt RED zatrudnia wielu pracowników, ale oficjalnie zespół może pracować tylko nad jednym dużym projektem. Głównym tytułem rozwijanym przez studio jest aktualnie Cyberpunk 2077, a opóźnienie tego debiutu wpłynie na wszystkie pozostałe plany studia.

Podczas telekonferencji z inwestorami potwierdzono, że przełożenie premiery Cyberpunka 2077 przyczyni się do zmiany daty wprowadzenia rozszerzeń. Nie poznaliśmy jeszcze konkretnej liczby dodatków, jednak jak zostało już wcześniej określone, ich skala ma przypominać wydarzenia rozbudowujące historię Geralta.

Dodatki nie są „żadnymi wyciętymi elementami”, które CD Projekt RED zostawił "w szufladzie", dlatego też po wyeliminowaniu bugów z podstawki, rozpoczną się prace nad powiększeniem fabuły.

Gracze nie mogą także liczyć na szybką premierę trybu sieciowego. Cyberpunk 2077 otrzyma rozgrywkę multiplayer dopiero po premierze dodatkowych historii, CD Projekt RED nie pozostawia więc złudzeń podkreślając, że nowy tryb to „kwestia przyszłości”.

Źródło: https://www.gematsu.com/2020/06/cyberpunk-2077-robust-next-gen-upgrade-due-out-in-2021-but-will-look-better-on-next-gen-consoles-on-day-one

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077