Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.06.2020 21:49
Cyberpunk 2077
7894V

Cyberpunk 2077 opóźniony! CD Projekt RED ponownie przekłada premierę gry

Cyberpunk 2077 nie zadebiutuje w terminie. CD Projekt RED właśnie opóźnił premierę wyczekiwanej produkcji. Twórcy potrzebują dodatkowego czasu na dopracowanie gry, ale na szczęście tytuł trafi na rynek jeszcze w tym roku.

Premiera Cyberpunka 2077 została właśnie ponownie opóźniona. Gra miała trafić na rynek 16 kwietnia, ale na początku roku Polacy przełożyli debiut na 17 września... A według najnowszych informacji: gra trafi na rynek 19 listopada.

Cyberpunk 2077 – nowa data premiery

CD Projekt RED mówi wprost: nie zamierza wrzucić na rynek niedopracowanej historii. Rodzime studio zakończyło już główne prace nad grą – pod względem treści oraz rozgrywki (zadania, przerywniki filmowe, umiejętności i przedmiot), ale Cyberpunk 2077 posiada aktualnie „wiele błędów”, których studio chce się pozbyć do czasu premiery produkcji.

Już w tym tygodniu dziennikarze z całego świata zapoznają się z fragmentem gry, a ich wrażenia zostaną opublikowane po 25 czerwca – w tym dniu zobaczymy świeży gameplay.

Możemy też podejrzewać, że Cyberpunk 2077 będzie już dostępny na nowej generacji. Według plotek PlayStation 5 i Xbox Series X mają trafić na rynek w listopadzie, więc zaoferowanie tytułu wraz z next-genami wydaje się pewniakiem... W sumie będzie to na pewno dobra wiadomość dla Sony oraz Microsoftu, ponieważ gra Polaków może skłonić niektórych graczy do sięgnięcia po next-geny. Nawet jeśli będzie to „zwykła” Wsteczna Kompatybilność, bo jak wiadomo przykładowo Xbox Series X ulepszy wszystkie gry z aktualnej generacji.

Cyberpunk 2077 opóźnienie

Źródło: Twitter: CyberpunkGame

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077