Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.11.2019 18:04
Crash Bandicoot Worlds
2687V

Crash Bandicoot Worlds ma zostać ujawniony w grudniu. Premiera odbędzie się podobno w 2020 roku

Crash Bandicoot ma powrócić za sprawą zupełnie nowej przygody. Deweloperzy na zlecenie Activision przygotowują podobno Crash Bandicoot Worlds. Gra według doniesień zostanie zaprezentowana na zbliżającym się The Game Awards.

Activision zebrało sporo pochwał za Crash Bandicoot N. Sane Trilogy i Crash Team Racing Nitro-Fueled, ale wydawca wciąż nie wykorzystał pełnej mocy marki i nie zaprezentował zupełnie nowej przygody. Sytuacja może zmienić się już pod koniec roku.

Na grudniowym The Game Awards mamy zobaczyć Crash Bandicoot Worlds – tytuł jest przygotowywany podobno przez Vicarious Visions oraz Toys for Bob. Twórcy zapewnią zupełnie nową historie, w której tytułowy bohater przemierzy całą planetę, a same założenia gry mają przypominać półotwarty świat z Super Mario 3D World.

Na ubiegłorocznym TGA zobaczyliśmy Crash Team Racing Nitro-Fueled, ale to nie jedyny teaser rzucony w świat – na ostatnim zwiastunie „It's Time to Play” od Sony widzimy nową maskę (0:11), która nie była dostępna we wszystkich przygodach Crasha. W dodatku szczegóły gry zdradził informator, który miał zapowiedzieć pojawienie się dwóch poprzednich kolekcji – sam zainteresowany zdradził, że w grze pojawią się trzy nowe maski.

Sony uruchomiło także reklamę „ It's Time to Play”, która wylądowała na między innymi autobusach – na zdjęciu widzimy podobno nowy wizerunek Crasha. Jeśli wszystkie przecieki zostaną potwierdzone, to Crash Bandicoot Worlds zostanie zaprezentowany na początku grudnia... A premiera gry odbędzie się w 2020 roku.

Crash Bandicoot Worlds autobus

Warto także spojrzeć:

Źródło: https://www.gamesradar.com/is-playstation-teasing-a-new-crash-bandicoot-game-for-next-year

Tagi: Activision Crash Bandicoot Crash Bandicoot Worlds The Game Awards