Iza Łęcka Iza Łęcka 22.04.2020 09:56
Crash Bandicoot PS5
2361V

Crash Bandicoot na PS5 z czasową ekskluzywnością? Gra może okazać się jedną z niespodzianek Sony

Od dawna pojawiają się plotki dotyczące nowej gry z serii Crash Bandicoot. Możliwe, że Activision w końcu wydało polecenie stworzenia zupełnie nowej odsłony w znanym uniwersum, a najnowsze przecieki zdradzają nowinkę dla graczy oczekujących na next-geny – gra zmierza na PS5. Sony wykorzystując Crasha może promować PlayStation 5.

Plotki dotyczące nowego Crasha sięgają ubiegłego roku, kiedy to pojawiły się doniesienia o teaserze gry w jednym ze spotów Sony. Japoński producent miał nawet umieścić nowy wizerunek bohatera na autobusie, by jeszcze mocniej zainteresować graczy wyczekujących informacji dotyczących kolejnej przygody Crasha. W ostatnim czasie nawet TheGamingRevolution wspomniał o kolejnej odsłonie serii.

Odnośnie gry spod szyldu Crasha wypowiedział się portugalski dziennikarz i tłumacz Guru, który uważa, że nowa przygoda jamraja powstaje od 3 lat. Tytuł ma zostać wkrótce ujawniony, będąc znaczącą pozycją dla Sony, które może promować PlayStation 5 wykorzystując również IP należące do Activision. Japońska korporacja zapewniła sobie czasową ekskluzywność, a redaktor dodaje, że Sony może nawet zdecydować się na zestawy PS5 z nową przygodą Crasha Bandicoota.

Trzeba zaznaczyć, że przecieki udostępniane przez Guru nie zawsze okazywały się prawdziwe, ale z takimi szczegółami dotyczącymi Crasha spotykamy się nie pierwszy raz. Pozostaje oczekiwać na wszelkie potwierdzenia, jednak relacja na linii Sony-Activision jest ostatnio bardzo przyjazna.

Japońska korporacja w ostatnim czasie zagwarantowała sobie miesięczną ekskluzywność na dostęp do Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered, a zdaniem TheGamingRevolution producent PlayStation nawet opłacił część gry. Korporacja miała nalegać na inicjatywę ze strony Activision, by zapewnione zostały trzy odświeżone części Modern Warfare.

Źródło: https://comicbook.com/gaming/news/ps5-playstation-5-exclusive-game-crash-bandicoot-rumor-leak/

Tagi: Activision crash bandicoot playstation 5 ps5 Sony