Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.04.2020 21:28
Crash Bandicoot teaser co jest w pudełku
1655V

Crash Bandicoot faktycznie powróci? Twórcy pytają: „co znajduje się w pudełku?”

Nie milkną plotki dotyczące nowej odsłony serii Crash Bandicoot, a twórcy właśnie opublikowali tajemniczy teaser. Studio odpowiedzialne za losy uniwersum czeka na reakcje fanów.

Już w ubiegłym roku pojawiły się przecieki dotyczące pełnoprawnej kontynuacji serii Crash Bandicoot. Activision kilkukrotnie wspominało, że po wyjątkowo dobrych wynikach odświeżonych tytułów, chce rozwijać serię, ale wciąż brakuje jednego: pełnej prezentacji.

Ostatnio pojawiła się nawet plotka, według której Sony zagwarantowało sobie czasową ekskluzywność na nową część Crasha i tytuł będzie od premiery dostępny na PS5. Wciąż nie otrzymaliśmy oficjalnego potwierdzenia od wydawcy lub deweloperów, ale właśnie została opublikowana poniższa wiadomość.

Twórcy wyraźnie bawią się z fanami rzucając taki teaser w momencie, gdy fani żyją wspomnianym przeciekiem. Można mieć nadzieję, że faktycznie kilka lat temu Activision wydało zlecenie na nową część i Crash otrzyma zupełnie nową historię. Ten bohater od dawna potrzebuje kolejnych przygód, a Crash Bandicoot N. Sane Trilogy potwierdziło, że wydawca posiada zespoły, które mogą w odpowiedni sposób zadbać o to IP.

Źródło: Twitter: CrashBandicoot

Tagi: Activision Crash crash bandicoot