Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.06.2020 17:08
Pathway
1217V

Pathway za darmo. Epic Games zapowiada kolejne bezpłatne gry

Epic Games zaprasza graczy na pobieranie kolejnej produkcji. Dzisiaj możecie wrzucić na listę Pathway – gra została zapowiedziana w ubiegłym tygodniu. To jednak nie koniec przyjemności i kolejnych tytułów dostępnych za darmo.

Do godziny 17:00 mogliście pobierać aż osiem gier za darmo, a teraz propozycja została zmniejszona do jednej produkcji. Mam jednak wrażenie, że gracze nie będą specjalnie narzekać, ponieważ ponownie mogą ściągnąć ciekawą propozycję.

Pathway – pobierz za darmo

Pathway jest dostępne od 2019 roku (średnia ocen 68%) i gra to strategiczna przygodówka osadzona w wielkiej dziczy w latach 30. XX wieku. Możecie się zastanawiać, gdzie podział się zapowiedziany The Escapists 2: Epic Games potwierdziło, że z powodu problemu, firma musiała „tymczasowo opóźnić” rozdanie gry. Tytuł trafi na listę w przyszłości.

W przyszłym tygodniu pobierzemy AER Memories of Old i Stranger Things 3 The Game:

Epic Games ponownie nie zawodzi, ale pamiętajcie także o promocji na rodzimym GOG-u. Nadal możecie odebrać za darmo Wiedźmina 3: Dziki Gon (choć trzeba spełnić pewne warunki), a dodatkowo firma oferuje teraz Eye of the Beholder Trilogy.

Źródło: https://www.epicgames.com/store/pl/free-games

Tagi: chucklefish Epic Games gry za darmo pathway promocja Robotality