Iza Łęcka Iza Łęcka 18.06.2020 07:00
Samurai Shodown NeoGeo Collection
7621V

8 gier od Epic Games za darmo jeszcze przez kilka godzin. 2 kolejne produkcje odbierzemy wkrótce

Jeszcze przez kilka najbliższych godzin gracze mogą odebrać za darmo ARK: Survival Evolved i Samurai Shodown NeoGeo Collection. Zestaw stanowi łącznie osiem gier, tymczasem już po godzinie 17:00 otrzymamy kolejne dwie produkcje. Tym razem Epic Games wskazało kolejne darmowe tytuły.

Do godziny 17:00 możecie wrzucić do cyfrowej biblioteki gier aż osiem produkcji od Epic Games. Dokładnie mówimy o przepełnionym wyzwaniami i przetrwaniem ARK: Survival Evolved oraz kolekcji Samurai Shodown NeoGeo Collection zawierającej siedem bijatyk. W paczce znajdują się dokładnie: Samurai Shodown, Samurai Shodown II, Samurai Shodown III: Blades of Blood, Samurai Shodown IV: Amakusa’s Revenge, Samurai Shodown V, Samurai Shodown V Special oraz Samurai Shodown V Perfect.

Epic Games ponownie zapowiedziało nowości wśród darmowych gier i już po 17:00 otrzymamy Pathway oraz The Escapists 2. Nie ukrywajmy, że są to już znacznie mniejsze gry od wcześniej oferowanych chociażby GTA 5, Borderlands The Handsome Collection lub Civilization 6, choć nie oznacza to, że gry nie przykują Waszej uwagi na dłużej.

Pathway trafiło na komputery osobiste w 2019 roku (średnia ocen na poziomie 68%), natomiast The Escapists 2 debiutowało w 2017 roku (75%). Szczególnie obiecująco zapowiada się gra Team17 i Mouldy Toof Studios, ponieważ w naszej branży zbyt często nie spotykamy się z tematem ucieczki z więzienia.

Jeśli macie ochotę na więcej darmowych gier: GOG wciąż pozwala odebrać Wiedźmina 3: Dziki Gon oraz Eye of the Beholder Trilogy.

Źródło: https://www.epicgames.com/store/pl/free-games

Tagi: ARK: Survival Evolved epic games gry za darmo pc Samurai Shodown NeoGeo Collection