Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.06.2020 19:49
Eye of the Beholder Trilogy
1285V

Eye of the Beholder Trilogy za darmo. Promocja na klasyczną trylogię

Eye of the Beholder Trilogy to kolejny zestaw gier dostępny za darmo. Gracze mogą pobrać trzy klasyczne przygody, które choć mają swoje lata, to zawsze warto wrzucić je na swoją cyfrową kupkę wstydu. Pakiet gier proponuje GOG.

GOG w tym tygodniu zaprosił graczy do odbierania bezpłatnego Wiedźmina 3: Dziki Gon (musicie posiadać wersję na PlayStation 4, Xboksa One lub PC), a teraz możemy dorzucić na listę Eye of the Beholder Trilogy. Nie będzie to przyjemność dla każdego, ale fani klasyki na pewno nie pogardzą takim zestawem.

Eye of the Beholder Trilogy – pobierz za darmo

Eye of the Beholder trafiło na komputery osobiste w 1990 roku. Za grę oraz kontynuację z 1991 roku odpowiadało legendarne Westwood Studios, które niestety zostało zamknięte przez Electronic Arts. Trzecia odsłona została w 1992 roku stworzona przez Strategic Simulations Inc. - między innymi z tego powodu pozycja nie prezentowała już oczekiwanej jakości.

Seria to cRPG i pierwsza odsłona zebrała w swoim czasie wiele pochwał. Teraz z całym zestawem możecie zapoznać się dzięki propozycji rodzimego sklepu, ale tak jak podkreśliłem – gry oferują bardzo klasyczne doświadczenie.

Do jutra możecie także zgarnąć osiem gier od Epic Games Store.

Źródło: Twitter: Wario64

Tagi: Eye of the Beholder Trilogy GOG promocja za darmo