Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.06.2020 13:38
Wiedźmin 3 Dziki Gon Geralt
9790V

Wiedźmin 3: Dziki Gon za darmo na GOG dla posiadaczy gry na PS4, Xboksa One lub PC

CD Projekt RED rozdaje Wiedźmina 3: Dziki Gon! Jeśli posiadacie wersję gry na PlayStation 4, Xboksa One lub PC (Steam), to bez problemu możecie odebrać wydanie na GOG. Zainteresowani muszą tylko połączyć swoje konta z GOG Galaxy 2.0.

Wiedźmin 3: Dziki Gon ostatnio świętował piąte urodziny i gra wciąż notuje sukces za sukcesem, ale nie oznacza to, że CD Projekt RED nie może rozdać swojego największego hitu. Nie każdy będzie mógł odebrać darmowego Wiedźmina, ale jestem przekonany, że wielu graczy skorzysta z promocji.

Wiedźmin 3: Dziki Gon za darmo na GOG!

Wiedźmin 3: Dziki Gon jest dostępny za darmo dla wszystkich graczy, którzy kupili produkcję na PlayStation 4, Xboksa Ona oraz na komputery osobiste – wystarczy tylko połączyć swoje konto z GOG Galaxy 2.0!

W jaki sposób mogę odebrać grę Wiedźmin 3: Dziki Gon za darmo?

Jeśli połączysz platformę, na której już masz Wiedźmina 3 z naszą aplikacją GOG GALAXY 2.0, otrzymasz darmową kopię gry z GOG.COM. Tytuł pojawi się w aplikacji w twojej bibliotece gier. GOG GALAXY 2.0 zaimportuje również twoje postępy z Wiedźmina 3, w tym osiągnięcia i czas gry.

Zespół GOG.com podkreśla, że wydanie Wiedźmina 3: Dziki Gon na GOG-u posiada szereg cyfrowych dodatków: ścieżkę dźwiękową rozszerzoną o 4 dodatkowe utwory, oficjalne szablony papierowych zabawek z serii Wiedźmin, zaprojektowane przez Tougui, oraz komiks „Wiedźmin. Dom ze szkła” w wersji cyfrowej. W rezultacie, nawet jeśli posiadacie edycję na PlayStation 4, Xboksa One lub komputery osobiste, to warto zainteresować się wydaniem na GOG-u.

Darmowego Wiedźmina 3: Dziki Gon odbierzecie w aplikacji przez cały tydzień, do 23 czerwca, do godziny 13:00.

Źródło: Informacja prasowa: GOG

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Wiedźmin 3: Dziki Gon