Iza Łęcka Iza Łęcka 18.06.2020 11:37
PS4 Sony
4500V

PS4 za 95 euro wywołało problemy we Francji. Musiała interweniować policja

Nie każda promocja kończy się na tyle szczęśliwie, że gracze mogą w spokoju wrócić do domu i cieszyć się kupionym sprzętem lub grami. Do niecodziennego wydarzenia doszło we Francji, gdzie w tamtejszym Lidlu można było kupić PS4 za zaledwie 95 euro.

Wielu graczy przygotowuje się już do premiery next-genów pod koniec roku, nie oznacza to jednak, że brakuje chętnych do zakupu konsol obecnej generacji. We Francji zdecydowano się na promocję, która najpewniej zostałaby z entuzjazmem przyjęta przez wielu sympatyków japońskiej marki.

Gracze mogli w tamtejszym Lidlu kupić PS4 za zaledwie 95 euro (około 422 zł). Cena była naprawdę kusząca, dlatego też nikogo nie powinno dziwić, że zainteresowanie przekroczyło oczekiwania sprzedawców. Jeszcze przed otwarciem sklep był oblegany przez potencjalnych klientów, którzy jednak nie sfinalizowali zakupów. W obawie o życie zainteresowanych, zdecydowano się odwołać promocję:

„Byliśmy bardzo zaskoczeni entuzjazmem i przepraszamy za spowodowane niedogodności. Dziś uważamy, że warunki bezpieczeństwa nie zostały spełnione, aby utrzymać supermarket otwarty. Sprzedaż PS4 jest również na stałe odwołana.”

Na załączonych materiałach zobaczycie, jak wielu graczy chciało skorzystać z promocji. Kierownictwo sklepu podjęło jednak słuszną decyzję o odwołaniu sprzedaży. Nic dziwnego – świadkami podobnej sytuacji byliśmy w Polsce, gdy Xiaomi zaoferowało swój sprzęt w niezwykle niskiej cenie.

Źródło: http://www.pushsquare.com/news/2020/06/police_called_to_lidl_in_france_after_insane_ps4_deal_draws_huge_crowds

Tagi: playstation 4 ps4 Sony