Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.06.2020 16:53
PS5 zbliżenie
9198V

PS5 na nowym zdjęciu. Amazon zaprezentował dwie wersje konsoli w poziomie

Amazon opublikował nową grafikę prezentującą PlayStation 5 i PlayStation 5 Digital Deluxe. Zdjęcie pokazuje dwie wersje konsoli ustawione w poziomie i materiał pozwala spojrzeć na różnice w projektowaniu obu edycji.

Sony opublikowało kilka ładnych zdjęć PlayStation 5 i PlayStation 5 Digital Deluxe, ale nadal brakuje nam kilku szczegółów dotyczących obu brył. Mimo wszystko najnowsze zdjęcie prezentowane przez Amazon pozwala spojrzeć na obie konsole ustawione w poziomie.

Mam wrażenie, że PS5 w takim ustawieniu (niezależnie od wersji) wygląda znacznie lepiej od sprzętu w pionie (widzieliście to porównanie?). Nie często miałem okazję wykorzystywać podstawki, by ustawić konsolę obok przykładowo telewizora i pewnie podobnie będzie w tym wypadku. Muszę jedynie poznać ostateczne wymiary, by przekonać się, czy PlayStation 5 zmieści się pod telewizorem.

W jaki model pod koniec roku będziecie celować? Zdaje sobie sprawę, że sporo może zależeć od ceny konsoli, ale ja szczerze mówiąc i tak wybiorę edycję z napędem. Od czasu do czasu lubię wrzucić na półkę fizyczne wydanie ulubionych gier, a decydując się na PlayStation 5 Digital Deluxe nie miałoby to sensu.

Grafikę w bardzo dużej rozdzielczości znajdziecie tutaj – można spojrzeć na między innymi „żeberka”.

PS5 i PS5 Digigal Edition w poziomie

PS5 Play Has No Limits Holiday 2020 - konsole w poziomie

Źródło: https://www.reddit.com/r/PS5/comments/hao8gh/both_ps5_editions_placed_horizontally_new_pic/

Tagi: playstation 5 PS5 PS5 Digital Edition sony