Iza Łęcka Iza Łęcka 16.06.2020 13:28
Call of Duty Warzone One in the Chamber
2855V

Call of Duty: Warzone z nowym trybem. One in the Chamber zmieni zasady gry

Twórcy Call of Duty: Warzone zapowiedzieli udostępnienie kolejnych nowości na arenie Battle Royale. Gracze sprawdzą zupełnie nowy tryb One in the Chamber, w którym wystarczy jeden celny strzał, by posłać przeciwnika do piachu.

Społeczność Call of Duty na pewno kojarzy tryb One in the Chamber  teraz jego wariacja będzie dostępna na arenie Call of Duty: Warzone. Twórcy zaproszą graczy do zabawy, w której każdy gracz rozpocznie zmagania z jednym nabojem w magazynku, a zdobycie kolejnego nastąpi po zabiciu przeciwnika: na szczęście, wystarczy jeden celny strzał, by pozbyć się wroga. Każdy gracz otrzyma trzy życia, a zwycięzcą pozostanie osoba, która zakończy spotkanie z najwyższym wynikiem.

Rozgrywka w One in the Chamber skupia się na bardzo rozważnym korzystaniu z własnego arsenału, gdyż każde zabicie przeciwnika jest niezwykle cenne – zbieramy nie tylko punkty, ale otrzymujemy również kolejną szansę na wyeliminowanie wroga.

One in the Chamber jest częścią czwartego sezonu rozgrywek. Wcześniej mogliśmy sprawdzić nowości zmierzające do gry oraz dodali polską zawartość. Trzeba przyznać, że Infinity Ward potrafi zadbać o tytuł Battle Royale, systematycznie serwując angażujące treści i coraz bardziej różnorodne formy rozgrywki.

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/call-of-duty-warzone-adds-one-in-the-chamber-mode-this-week/

Tagi: Activision Call of Duty: Warzone Infinity Ward