Iza Łęcka Iza Łęcka 11.06.2020 10:27
Warzone GROM
9416V

Call of Duty: Warzone i Modern Warfare z polską zawartością! Społeczność osiągnęła sukces

Społeczność Call of Duty Polska od kilku tygodni starała się o wprowadzenie do Call of Duty: Warzone i Call of Duty: Modern Warfare polskiej zawartości. Prośby fanów gry zostały wysłuchane: od dzisiaj możecie kupić między innymi polskiego operatora GROM-u.

O inicjatywie polskich graczy Call of Duty wspominaliśmy na naszym serwisie dwukrotnie. Na początku zainteresowani ogłosili akcję, która spotkała się nie tylko z ogromnym entuzjazmem wśród innych sympatyków strzelanki, ale i odpowiedzią polskiego oddziału Infinity Ward.

Teraz otrzymaliśmy pozytywną wiadomość: najnowsza aktualizacja Call of Duty: Warzone i Call of Duty: Modern Warfare wprowadza nową paczkę z polskimi elementami. W skład zestawu wchodzi: Operator GROM-u, karabin maszynowy, wizytówka, emblemat oraz spray. Pakiet został wyceniony na 1200 punktów Call of Duty.

Bardzo cieszy, że tym razem prośby graczy zostały wysłuchane – możemy podejrzewać, że na wynik końcowy wpływ miał zespół Infinity Ward Kraków, który dba o technologię napędzającą najnowszą odsłonę serii Call of Duty.

Inicjatorom akcji serdecznie gratulujemy, a graczom życzymy dobrej zabawy korzystając z nowej, polskiej zawartości.

Call of Duty Warzone i Modern Warfare z polską zawartość GROM 1

Call of Duty Warzone i Modern Warfare z polską zawartość GROM 2

Źródło: https://codnews.pl/nasza-petycja-poskutkowala-paczka-grom-u-juz-w-sklepie/

Tagi: Activision Call of Duty: Warzone Infinity Ward