Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.06.2020 17:32
Call of Duty Warzone Prince 4 sezon
1041V

Call of Duty: Warzone i Modern Warfare na zwiastunach. 4. sezon w szczegółach

Twórcy Call of Duty: Warzone i Call of Duty: Modern Warfare zaprezentowali zwiastuny oraz szczegóły nowej zawartości przygotowanej dla 4. sezonu rozgrywek. Gracze mogą spojrzeć na materiały wideo zapowiadające atrakcje.

Już z samego rana informowaliśmy o pojawieniu się nowej aktualizacji na serwerach Call of Duty: Warzone i Call of Duty: Modern Warfare. Gracze pobrali aktualizacje i wyruszyli do walki, by po chwili dostrzec polską zawartość.

Teraz twórcy postanowili podsumować przygotowane atrakcje i Infinity Ward opublikowało dwa zwiastuny oraz grafikę prezentującą nowości przygotowane dla graczy. Deweloperzy pokazują szczegóły Battle Passa, którego gwiazdą jest oczywiście Kapitan Price. Na liście nowości znajdziecie także między innymi nowe skórki dla pojazdów.

Drugi zwiastun to konkretniejszy wstęp do wydarzeń z 4. sezonu, na którym Price trafia do Verdańska, a Infinity Ward wspomina między innymi o nowym trybie do rozgrywek Battle Royale oraz pokazuje nową mapę do multiplayera.

Gracze mogą także zapoznać się z zestawieniem nadciągających atrakcji – jeszcze podczas świeżo rozpoczętego sezonu otrzymamy dwóch kolejnych operatorów (Gaz i Roze), a dodatkowo sprawdzimy aż trzy nowe warianty rozgrywki.

Call of Duty - 4 sezon - nowości

Źródło: https://charlieintel.com/modern-warfare-and-warzone-season-4-roadmap/60799/ + YouTube.com

Tagi: Activision Call of Duty: Warzone Infinity Ward