Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 14.06.2020 00:20
PlayStation 5 cena
50000V

PS5 przetestuje nasze oszczędności? Kolejny sklep potwierdza cenę konsoli

Choć prezentacja PlayStation 5 wypadła bardzo dobrze i odpowiedziała na sporo pytań, to tajemnicą wciąż okryta pozostaje oficjalna cena za kolejną generację sprzętu od Sony. 

PlayStation 5 to obecnie zdecydowanie najgorętszy temat ze wszystkich. I ciężko, by było inaczej. Jesteśmy przecież świeżo po ogromnej prezentacji, na której wreszcie pokazano nam wyczekiwane urządzenie. Sony jednak tak dawkuje informacje, by wciąż był temat do rozmów i rozważań.

Jednym z nich jest bez wątpienia cena sprzętu, który dla nas przygotowano. Ta od wielu miesięcy zastanawia graczy, a już przecież w kwietniu jeden ze sklepów przedstawił ofertę, która opiewała na ponad 4000 złotych. Zdecydowanie bardziej prawdopodobne zdawały się jednak ostatnie doniesienia. Konsola pojawiła się bowiem na brytyjskim Amazonie, a jej cena ustalona została na 599 funtów (przy obecnym kursie ~2970 złotych).

Konsola pojawiła się niedawno w kolejnym sklepie internetowym, Play-Asia. I choć cena już przy niej nie widnieje, to w Sieci nic nie ginie. Redaktorzy portalu WCCFtech zdążyli zapisać zdjęcie, które przekazuje, że za wersję z napędem przyjdzie nam zapłacić 699,99 dolarów (~2750 złotych). 

Trzeba przyznać, że obie stawki wydają się całkiem wysokie i bez wątpienia mogą nadszarpnąć budżet lwiej części graczy. Na oficjalne informacje należy jeszcze poczekać, ale na ten moment można odnieść wrażenie, że wszystko powinno zakręcić się w okolicach 3000 złotych. 

PS5 cena

Źródło: https://wccftech.com/one-retailer-may-have-just-confirmed-playstation-5-launch-price/?fbclid=IwAR3ESc2mRD_TUrxjYEiAx2BDYJTdMWmADHStu8IkwAlaA-M3tQ8EKIF0TUc

Tagi: cena playasia PlayStation 5 PS5