Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.06.2020 16:40
PS5 PlayStation Sony
15968V

PS5 wyciekło na Amazonie? Cena konsoli w brytyjskim sklepie!

W najbliższy czwartek odbędzie się duży pokaz Sony, po którym możemy już otrzymać szansę zamówienia PS5. Taki wniosek nasuwa się po sytuacji z Amazonu: w brytyjskim sklepie pojawiło się PlayStation 5 z dyskiem 2TB.

 

W najbliższy czwartek będziemy świadkami pokazu Sony, na którym zobaczymy gry zmierzające na PlayStation 5, ale bardzo możliwe, że podczas wydarzenia poznamy także ostateczne szczegóły PS5. Taki scenariusz pojawił się w momencie, gdy Amazon UK dodał do swojej oferty PS5.

Według sklepu, choć podkreślam to nie jest oficjalna i ostateczna wiadomość, PS5 ma kosztować 599 funtów. W systemie Amazonu pojawiły się dwie wersje PlayStation 5 (1TB i 2TB) i aktualnie obie kosztują tyle samo, ale możemy podejrzewać, że przynajmniej jedna będzie kosztować odrobinę mniej.

Nie jest to ostateczna wiadomość (ta zostanie podana w czwartek?), ale w kilku przeciekach pojawiało się 550-599 funtów... Choć oczywiście warto zaznaczyć, że niektórzy analitycy zwiastowali znacznie tańsze urządzenie. W swoim czasie PS5 pojawiło się nawet w duńskim ProShop i cena w złotówkach wynosiła wtedy 4048 zł.

Źródło: Twitter: Wario64

Tagi: playstation 5 PS5 sony