Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.06.2020 22:30
Pragmata
1201V

Pragmata otrzymało rozszerzony zwiastun. Gra Capcomu mocno intryguje

Capcom zaskoczył świat pokazując na The Future of Gaming zupełnie nowe IP. Japończycy opublikowali tajemniczy zwiastun, który wzbudził duże zainteresowanie, a teraz korporacja postanowiła zaprezentować rozszerzony materiał. Kilka dodatkowych scen ma pomóc w zrozumieniu wydarzeń.

Pragmata to zupełnie nowe IP Capcomu, którego pierwszy zwiastun został opublikowany wczoraj, a dzisiaj Japończycy postanowili zaprezentować graczom rozbudowaną wersję materiału. Trailer pozwala zerknąć na kilka dodatkowych scen, jednak nadal nie możemy mówić o pełnym zrozumieniu koncepcji.

Capcom na swojej stronie podkreśla, że jest to pozycja, która w pełni wykorzysta nowoczesną technologię taką jak ray tracing, by zapewnić „zapierającą dech w piersiach i wciągającą atmosferę sci-fi”. Problemem jest jednak... Czas. Dzisiaj oglądamy drugi zwiastun, a dodatkowe informacje zostaną przedstawione dopiero w 2021 roku. Możemy podejrzewać, że Capcom wykorzysta przyszłoroczne, czerwcowe imprezy (jeśli E3 nie wróci), by opowiedzieć o grze, a premiera odbędzie się dopiero w 2022 roku.

Pragmata zmierza na PlayStation 5, Xboksa Series X oraz komputery osobiste. Sprawdźcie wszystkie gry prezentowane przez Sony na imprezie.

Źródło: YouTube.com + https://www.capcom-unity.com/2020/06/11/announcing-pragmata-a-brand-new-game-from-capcom-launching-2022/

Tagi: Capcom Pragmata trailer zwiastun