PS5 w bardzo atrakcyjnej cenie u Kanadyjczyków. Kolejne sklepy mają szykować się do zamówień przedpremierowych

Plotka
10717V
PS5 w bardzo atrakcyjnej cenie u Kanadyjczyków. Kolejne sklepy mają szykować się do zamówień przedpremierowych
Wojciech Gruszczyk | 30.03.2020, 18:51

Sony wciąż nie jest gotowe do ujawnienia kolejnych szczegółów PS5, ale urządzenie japońskiej korporacji pojawiło się w kolejnym sklepie. Po kilku wygórowanych cenach dla zamówień przedpremierowych, zostaliśmy pozytywnie zaskoczeni informacją z Kanady.

Premiera PS5odbędzie się pod koniec 2020 roku, ale wciąż brakuje nam wielu konkretów – nie zobaczyliśmy konsoli, nie znamy tytułów na premierę, brakuje nam ceny oraz oczywiście ostatecznej daty debiutu. Sony musi w następnych miesiącach przedstawić mnóstwo konkretów, ale aktualnie nie wiemy, kiedy japoński producent przedstawi ważne informacje.

Cena PS5 może pozytywnie zaskoczyć?

PS5 pojawiło się już w kilku europejskich sklepach i zazwyczaj cena była bardzo wysoka – next-gen był już wyceniony na ponad 4000 zł, ale teraz swoją propozycję przedstawili Kanadyjczycy. Sklep Play N Trade wycenił PS5 na 559 kanadyjskich dolarów, co daje około 1633 zł. Nie jest raczej realne, by Sony zapewniło sprzęt w takiej cenie, ale na pewno wygląda to znacznie lepiej od wspomnianych 4000 zł.

W Sieci pojawiły się także informacje, według których kilka kolejnych sklepów ma już wkrótce rozpocząć zbieranie zamówień przedpremierowych – sugeruje to oficjalne dane od Sony, ale na szczegóły musimy niestety wciąż czekać.

Sprawdźcie kolejne informacje o PS5:

Źródło: https://www.gamerevolution.com/news/641334-ps5-pre-orders-price-play-n-trade-vancouver-canadian-retailer-pre-order

Komentarze (140)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper