Gran Turismo 7 na PS5 coraz bliżej. Sony rejestruje znak towarowy oraz logo

Plotka
2150V
Gran Turismo 7 na PS5 coraz bliżej. Sony rejestruje znak towarowy oraz logo
Wojciech Gruszczyk | 08.06.2020, 13:36

Sony może już wkrótce ujawnić nowe Gran Turismo. Japoński producent w ubiegłym tygodniu zarejestrował nowy znak towarowy oraz logo sugerując tym samym zapowiedź produkcji z cenionego IP. Wnioski zostały opublikowane w tym samym dniu, w którym mieliśmy poznać gry zmierzające na PS5.

Polyphony Digital od kilku miesięcy nie oferuje graczom Gran Turismo Sport wielkich aktualizacji, ponieważ oficjalnie zespół skupia się na innym projekcie. Nie jest jednak sekretem, że next-genowe Gran Turismo powstaje od przynajmniej 2 lat i produkcja może zostać zaprezentowana w najbliższych dniach.

Taki scenariusz sugerują wieści z Argentyny, ponieważ Sony zarejestrowało w tym kraju trzy nowe znaki towarowe: „Gran Turismo”, logo GT oraz logo Polyphony Digital. Sytuacja jest o tyle interesująca, że wszystkie dane zostały przedstawione dokładnie 4 czerwca, czyli w dniu, gdy Sony miało prezentować gry zmierzające na PS5.

Przypadek? Może i tak, ale nowy tytuł Polyphony Digital na pewno przyjedzie na PlayStation 5, a pokazanie produkcji wśród pozycji zmierzających na nową generację wydaje się strzałem w dziesiątkę – w końcu fani od lat czekają na pełnoprawne Gran Turismo.

Polyphony Digital nie jest najbardziej płodnym zespołem SIE Worldwide Studios, jednak bez wątpienia na każdy tytuł Japończyków warto czekać. Wkrótce mamy poznać nową datę pokazu gier z PS5 i możecie mieć pewność, że wszystkie szczegóły znajdziecie na naszej stronie.

Gran Turismo znaki

Źródło: https://www.psu.com/news/gran-turismo-7-patent-suggests-possible-ps5-reveal-incoming/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych