Iza Łęcka Iza Łęcka 04.06.2020 08:05
PS5 The Future of Gaming
3446V

PS5 The Future of Gaming wkrótce otrzyma nową datę. Sony opublikowało aktualizację

Sony opublikowało aktualizację do ostatniego materiału, zgodnie z którą już wkrótce poznamy nową datę pokazu gier debiutujących na PS5. The Future of Gaming zostało przełożone, jednak szczegółów imprezy  powinniśmy się spodziewać jeszcze w tym tygodniu.

Dzisiaj miało odbyć się święto fanów PlayStation zatytułowane przez Sony „PS5 The Future of Gaming”. Japońska korporacja zapowiedziała prezentację gier zmierzających na PlayStation 5, ale związku z tragiczną sytuacją w Stanach Zjednoczonych, plany uległy zmianie, a wydarzenie zostało przełożone.

Sony w oficjalnym komunikacie nie podało nowej daty, ale gracze dostrzegli aktualizację. W opisie zwiastuna PS5 The Future of Gaming wprowadzono drobną adnotację:

„Aktualizacja: To wydarzenie zostało przełożone. Wkrótce przedstawimy nową datę.”

W Sieci nie brakuje negatywnych opinii dotyczących przełożenia prezentacji, więc ujawnienie nowej daty wydarzenia uspokoiłoby sympatyków marki i pozwoliło przygotować się na wielkie emocje, które na pewno będą towarzyszyły PS5 The Future of Gaming. Wciąż jednak brakuje pewności, że japoński gigant branży szybko zdecyduje się na pokaz – jak wiadomo, CD Projekt RED pokaże Cyberpunka 2077 dopiero pod koniec miesiąca.

Źródło: http://www.pushsquare.com/news/2020/06/new_date_for_ps5_reveal_event_coming_soon_says_playstation

Tagi: PlayStation 5 PS5 Sony