Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 07.06.2020 15:30
Europa Universalis IV: Emperor
886V

Europa Universalis IV: Emperor. Twórcy opowiadają o nadchodzącym rozszerzenie na nowym wideo

Jeśli czekacie na najnowszy dodatek do jednej z lepszych gier strategicznych na rynku, to twórcy wypuścili właśnie materiał, który zdradza nieco elementów, które w nim zastaniemy. 

Europa Universalis IV to niezwykle dobrze przyjęty projekt strategiczny od Paradox Development. Gra zadebiutowała w 2013 roku i pomimo siedmiu lat, wciąż przyciąga nowych fanów i doskonale odpowiada na zapotrzebowanie, na tego typu produkty. 

Bez wątpienia ogromną zasługą, która powoduje taki stan rzeczy, jest fakt, iż twórcy cały czas ją aktualizują. Kolejny duży dodatek o podtytule "Emperor" zadebiutuje już 9 czerwca, a my wreszcie możemy bliżej przyjrzeć się jego zawartości i temu, co nam zaoferuje. Dowiadujemy się bowiem, że bardzo mocno przekształcony zostanie cały system religii i rozwinie się względem tego, co znaliśmy dotychczas. Ostatnio temat ten poruszyli twórcy Crusader Kings III

Ekipa ze studia Paradox zapowiedziała, że przyszykowano dla nas 20 zupełnie nowych misji, nieznane wcześniej perki oraz systemy, które mają urozmaicić rozgrywkę. Będziemy mogli wspierać katolicyzm, walczyć o teokrację, a nawet stanąć po stronie kontrreformatorów, którzy zbiorą się, aby przeciwstawić swoje szyki heretykom. Sprawdźcie, jak o tym wszystkim opowiadają osoby odpowiedzialne za dodatek: 

Źródło: YouTube

Tagi: Europa Universalis IV Paradox Development Paradox Interactive