Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 07.06.2020 13:30
Skater XL opóźnienie
490V

Skater XL zalicza opóźnienie. Gra zadebiutuje kilka tygodni później

Gra, która ma stanowić konkurencję dla Tony'ego Hawka, zaliczy opóźnienie. Twórcy zamierzają doszlifować produkt, aby wydać go w jak najlepszej możliwej wersji. 

Wiele wskazuje na to, że najbliższe miesiące będą stały pod znakiem gier traktujących o deskorolkach. Jakiś czas temu ogłoszono Skater XL, które miało pozwolić zapomnieć nam o serii gier z Tonym Hawkiem. Cóż, Ci drudzy nie zamierzali tak łatwo oddać podium i zapowiedzieli Tony Hawk's Pro Skater 1+2.

Zestaw dwóch odświeżonych tytułów zadebiutuje jednak dopiero we wrześniu, więc oczekiwania miał nam umilić projekt od Easy Day Studios. Gra miała zadebiutować pierwotnie już 7 lipcajak jednak poinformowali twórcy, premiera zostaje przesunięta na 28 lipca- przynajmniej na PlayStation 4, Xbox One oraz PC. Data wydania wersji na Nintendo Switch zostanie ogłoszona w najbliższym czasie. Oficjalne oświadczenie głosi

 

Co tam ludziska?! Chcieliśmy tylko poinformować, że wersja 1.0 wystartuje 28 lipca, więc kilka tygodni później, niż pierwotnie zakładaliśmy.

Pomimo dołożenia wszelkich starań, ale częściowo z przyczyn niezależnych od nas, przenosimy fizyczną i cyfrową premierę Skater XL 1.0 na PlayStation 4, Xbox One i PC na 28 lipca. Ogłosimy także nową premierę data Nintendo Switch w nadchodzących tygodniach. Dziękujemy za cierpliwość podczas prac nad ukończeniem gry.

Nie martwicie się jednak- od teraz, aż do 28 lipca, cały czas będziemy prezentować nowe treści oraz funkcje, które dostępne będą po premierze pełnej wersji 1.0. Dopracujemy wszystko, a Skater XL bez wątpienia będzie grą, na którą wszyscy zasługujecie!

Trzy kolejne tygodnie oczekiwania na grę zdecydowanie nie są dobrą wiadomością, ale z drugiej strony warto czekać na bardziej dopracowany i rozwinięty produkt. No i zawsze istnieje opcja grania we Wczesnym Dostępie, który można sprawdzić na platformie Steam. 

Źródło: https://www.gematsu.com/2020/06/skater-xl-delayed-to-july-28-for-ps4-xbox-one-and-pc-unannounced-date-for-switch

Tagi: Easy Day Studios Skater XL