Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.04.2020 13:34
Skater XL
907V

Skater XL pozwoli zapomnieć o Tonym Hawku? Zwiastun pokazuje tricki, a twórcy zapowiadają okno wydawnicze

Tony Hawk już od dawna nie zapewnił graczom wyjątkowej produkcji, ale bardzo możliwe, że Easy Day Studios pozwoli nam zapomnieć o serii Activision. Twórcy przygotowali nowy zwiastun Skater XL i zapowiadają lipcową premierę.

Skater XL w grudniu ubiegłego roku trafił do programu Wczesnego Dostępu na Steam i od tego czasu tytuł zbiera bardzo pozytywne opinie wśród graczy, którzy od dawna czekają na porządną grę traktującą o jeździe na desce.

Twórcy przerwali ciszę i zaprezentowali nowy zwiastun – całość została złożona z fragmentów rozgrywki. Grafika może i nie wygląda wybitnie dobrze, ale akurat w przypadku takich tytułów najważniejszy jest gameplay, a ten podobno nie zawodzi.

Studio potwierdziło, że prace nad tytułem zmierzają w dobrym kierunku, a w niedalekiej przyszłości otrzymamy kompletne szczegóły dotyczące debiutu – Skater XL zadebiutuje w lipcu i od początku tytuł będzie dostępny na czterech platformach (PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, PC).

Wkrótce zobaczymy dodatkowe materiały ukazujące ostateczną zawartość, ale już teraz fani gatunku powinni szykować się na sporo zabawy.

Sprawdźcie naszą publicystykę:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Easy Day Studios Skater XL trailer zwiastun