Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 06.06.2020 09:45
Dead Island 2 wyciekło
2111V

Dead Island 2. Gameplay oraz zdjęcia z wczesnej wersji gry wyciekły do Internetu

W Sieci pojawiły się zdjęcia, które przedstawiają wyczekiwany sequel w bardzo wczesnej fazie rozwoju. Pozwalają nam one przyjrzeć się temu, jak gra miałaby wyglądać. 

Plotki o powstawaniu Dead Island 2 pojawiają się bardzo często. Informacje są mieszane i można odnieść wrażenie, że ukazują się wręcz parabolicznie. Ostatnio wreszcie coś ruszyło w dobrą stronę i choć projekt powstaje od 2014 roku, to ma ukazać się dopiero na przyszłą generację konsol. Dodatkowy czas ma pomóc w naprawie dość średniej sytuacji. 

Jeszcze wczoraj, późnym wieczorem, kilku użytkowników Twittera pokazało screenshoty z wczesnej wersji gry - najprawdopodobniej z 2015 roku. Nie wiadomo, skąd pochodzą rzeczone zdjęcia, więc należy podejść do tego z dystansem i podpiąć pod plotkę.

Przedstawiona wersja miała zostać opracowana przez Yager i trzeba przyznać, że stylem graficznym bardzo mocno przypomina spin-off oryginalnej gry, Escape Dead Island. Rzeczone studio nie odpowiada już za rozwój projektu, a ten przypadł w ręce ekipy Dambuster, więc warto podkreślić, że obecnie wygląda ona prawdopodobnie zupełnie inaczej. 

Jest to jednak bardzo ciekawy obraz tego, jak wszystko prezentowało się pół dekady temu oraz, jak gra mogłaby wyglądać, gdyby zadebiutowała jeszcze na obecną generację, kilka lat wcześniej. 

Aktualizacja #1

Użytkownik Bajan podesłał także materiały wideo, które prezentują rozgrywkę z opisywanej wyżej edycji gry. Dostajemy ponad 20 minut siekania zombie na słonecznej wyspie i nawet pomimo wczesnej wersji, wygląda to całkiem ładnie, choć topornie! Sprawdźcie sami:

Źródło: https://gamingbolt.com/dead-island-2-previous-version-early-build-screenshots-seemingly-have-leaked

Tagi: Dambuster Studio dead island 2 Deep Silver